Yhteystiedot

 

Oulun julkisen alan eläkeläiset ry

Jalkapostinkuja 4, 90150 Oulu

Hallitus ja toimihenkilöt 2019
 

Puheenjohtaja Heikki Tiikkaja
050 3397641 heikki.tiikkaja@dnainternet.net

Varapj, kotisivut Ulf Stahl
040 5241792 ustahl@kolumbus.fi

Jäsen Eila Halonen
040 5398515 eila.halonenn@outlook.com

Jäsen Seppo Indren
040 0688533 seppo.indren@hotmail.com

Jäsen Jouko Keskikallio
040 5964281 keskjouk@gmail.com

Jäsen Raili Makkonen
044 5436860 raara39@gmail.com

Jäsen Anneli Niskala
044 5670625 anneli.niskala@pp.inet.fi

Jäsen Ritva Stahl
040 8499369 rstahl@kolumbus.fi

Jäsen Paavo Wäisänen
045 1335860 paavo.w@gmail.com

Varajäsen, jäsenmaksunhoitaja Taimi Pietilä
040 5005556 taimi.pietila50@gmail.com

Varajäsen Eija Törmänen
040 7082520 eija_tormanen@hotmail.com

Sihteeri Ritva Stahl
040 8499369 rstahl@kolumbus.fi

Jäsenasiat Marja-Leena Tiikkaja
050 5438451 m-l.tiikkaja@dnainternet.net

Rahastonhoitaja Eila Halonen
040 5398515 eila.halonenn@outlook.com
 


Harrastejaostot ja niiden yhdyshenkilöt


Arpajaiset: Aino Keränen 040 7234873
Keilailu: Matti Karttunen 040 5386858
Keittiö: Heikki Tiikkaja 050 3397641
Liikunta: Ulf Stahl 040 5241792
Matkailu: Anneli Niskala 044 5670625
Musiikki: Raili Makkonen 044 5436860
Ohjelma: Marja-Leena Tiikkaja 050 5438451
Walon tanssit: Eija Törmänen 040 7082520